מדיניות החזרה

יש לנו מדיניות החזרה של 14 יום, כלומר יש לך 14 ימים לאחר קבלת הפריט לבקש החזרה.

כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט שלך חייב להיות באותו מצב שבו קיבלת אותו, ללא שימוש או לא בשימוש, עם תגים, ובאריזתו המקורית. תצטרך גם את הקבלה או הוכחת הרכישה.

StyleGadget11@gmail.com כדי להתחיל החזרה, ניתן ליצור איתנו קשר ב-
שים לב שיש לשלוח החזרות לכתובת שנאמר לך לאחר שיחה עם התמיכה*אם תחזירו את המוצר Style Gadget, תוכלו לנכות את מחיר המשלוח ממחיר ההזמנה*

אם ההחזרה שלך תתקבל, נשלח לך תווית משלוח חזרה, כמו גם הנחיות כיצד והיכן לשלוח את החבילה שלך. פריטים שנשלחו אלינו בחזרה ללא בקשת החזרה תחילה לא יתקבלו

StyleGadget11@gmail.com - תמיד תוכל לפנות אלינו בכל שאלה להחזרה בכתובת


נזקים ובעיות
אנא בדקו את הזמנתכם עם קבלת הפנים ופנו אלינו מיד אם הפריט פגום או אם קיבלתם את הפריט הלא נכון, כדי שנוכל
הערך את הבעיה ותקן אותה

!!!הערה: ללא הוכחת נזק/פגם במוצר לא תתקבל החזרה, בנוסף בחלוף 14 יום לא תתקבל החזרה


חריגים / פריטים שאינם ניתנים להחזרה
לא ניתן להחזיר סוגים מסוימים של פריטים, כגון חומרים מתכלים (כגון מזון, פרחים או צמחים), מוצרים מותאמים אישית (כגון הזמנות מיוחדות או פריטים מותאמים אישית), ומוצרי טיפוח אישי (כגון מוצרי יופי). אנחנו גם לא מקבלים החזרות עבור חומרים מסוכנים, נוזלים דליקים או גזים. אנא צור איתנו קשר אם יש לך שאלות או חששות לגבי הפריט הספציפי שלך.

למרבה הצער, איננו יכולים לקבל החזרות על פריטי מבצע או כרטיסי מתנה.


החלפות
הדרך המהירה ביותר להבטיח שתקבל את מה שאתה רוצה היא להחזיר את הפריט שברשותך, ולאחר קבלת ההחזרה, לבצע רכישה נפרדת עבור הפריט החדש.


החזרים
אנו נודיע לך לאחר שנקבל ונבדוק את ההחזר שלך, ונודיע לך אם ההחזרה אושרה או לא. אם יאושר, תקבל החזר אוטומטי לאמצעי התשלום המקורי שלך תוך 10 ימי עסקים. אנא זכור שיכול לקחת זמן מה לבנק או לחברת האשראי שלך לעבד ולפרסם גם את ההחזר.
אם חלפו יותר מ-15 ימי עסקים מאז שאישרנו את החזרתך, אנא צור איתנו קשר
0549371808
StyleGadget11@gmail.com